1. évfolyam

1.a osztály

Osztályfőnök: Földesi Éva

Bakk Viktória Lídia
 Erős Alexandra
 Németh - Komenda Máté
 Barcánfalvi Gábor Dániel
 Gyulai Balázs
Pardi Botond
 Bedecs Benjámin
 Gyurik Eszter
 Pásztor Zsombor
 Béky Botond
 Huja Krisztián
 Pázmán Sára
 Bokor Szabolcs
 Huszár Ádám
Péter Krisztián
Csaba Laura
Kalina Jázmin
Sebők Tamás Dániel
Csobot Boglárka Zsanett
Lőrincz Cintia Tímea
Szolga Roland
Dányi Ramónia
Magyar Győző
Török Deák Örs
 Demeter Nimród
 Mezei Zoé Szonja
Vörös Dániel
           Zubor Bence      

 

 

 

1.b osztály

Osztályfőnök:Batáriné Kiss Adél Katalin     Osztálytanító: Sejkóczki Péter

Bánfi Molnár Alexandra  Horváth Dávid
 Németh Cintia
Benedek Levente  Horváth Mercédesz Oláh Bianka
Borsós Amanda Eszter Kiss Ádám Mihály  Oláh Enikő
Burza Dániel  Koltai Márk Dávid Opóczki László Roland
Deák Erik László  László Beatrix Orsós Melissza
Ecsedi Viktória Napsugár Loch Zsombor Szalai Kristóf András
Eiben Linda  Markovics Fruzsina  Szeibert Patrik alexander
Farkas Regina Márkus Zsolt Botond
 Szomora Dávid Attila
 Gér Tímea Nóra
 Molnár Boglárka
Tóth Dominik István
       Túri Krisztofer József

 

 


 

1.c osztály

Osztályfőnök:   Osztálytanító:

   
 

 

 

 

   

 



     
     

 

 


 

1.z/a osztály

Osztályfőnök: Kaliczáné Baráth Erika

 Barabás Janka Füles József
Paragi Patrícia Gitta
 Barta Bendegúz Hartwig Matos Rebeka Sara
Petróczi Gréta
Bekker Liza
Hegedüs Réka
Palvecz Bianka
 Bodnár Barnabás János
Iványosi Szabó Panna
Paulovics Liza Effi
Bodor Tímea
Kiss Nóra Kinga
Pazsiczky Jázmin Anna
Czira Dorottya
Kocsis Ákos
Szászik Zsófia
Döme Tamara
Kovács Kristóf
Tóth Csaba
Drunek Alexandra
Makai Bendegúz
Tóth Péter
Filep Márton
Pálmai Ákos
 Ungvári Emma Hanna
  Varga Bence
    Varga Lili

 

 

 

 


 

1.z/b osztály

Osztályfőnök: Kovács Rita

Árkósi Zoltán József Horváth Álmos Valentin Sebők Szófia
 Balk Ferenc  Kőházi Milán KárolyKövér Gábor Szabó Barnabás
 Baráth Fruzsina  Krizsán Lili  Szolnoki Melinda
 Bokros Panni  Krojher Asztrik  Takács Violetta Katalin
 Bornyász Milán  Laczkó Gréta  Tekes - Fejes Flóra
Burkus Luca Géda Máthé Bendegúz  Varga Zalán Bendegúz
Czibula - Sebeők Luca Pénzes Alexandra Jázmin  
Csiló Máté Revák Regina  
Dely Dorina Sáfár Dániel  
 Demjén Zsolt Sebők Mercédesz  
Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2011.10.24 14:11
Vissza a lap tetejére