2. évfolyam

 

2.a osztály

Osztályfőnök: Fülesné Pintér Ildikó

 Balog Dóra  Herold András  Polónyi Dávid Tamás
 Bartha Szilvia  Héjjas Patrik Pupos Regina
 Barnaki Gyula Kevin  Koczka Rebeka Sánta Vivien
Béky Sebestyén Kozma Viktória Szécsi András
Csige Mariann Kundra Gergő Szegedi Levente
Dányi Dávid  Kusmiczki Diána Szolga Nelli
Dinya Péter  Murguly Róbert Károly Szőke Kristóf Botond
Földi Kristóf Nyerlucz Richárd Tóth Lóránd Attila
 Gáll Márkusz Brendon Petz Lilla Róza
 Váradi Zétény


Órarend


 

2.b osztály

Osztályfőnök: Kőrözsi Emese        Osztálytanító: Kissné Szabó Katalin

Babusa Zoltán
Lakatos Zoltán Márk
Tétényi Barbara
Baranyai vivien
László Melinda
Tóth György
Erős Patrik Tamás
Latasz Klaudia Petra
Varga Róbert
Hérincs Richárd
Magdali Milán Dominik

Hruska Levente
Majoros Ramóna

Kovács Márkó
Mladonoczki Lara Zoé

Lackó Kevin Ferenc
Papp Krisztián Kristóf

Ladányi Barnabás Gyula
Proity Milán Ferenc

Lakatos Ede István
Sziklai Zsombor

Lakatos Liliána
Szilágyi Géza Zsolt


Órarend


2.c osztály

Osztályfőnök: Juhász Anita      Osztálytanító: Szőnyiné Bán Ilona

Bata Zsolt
Faragó Lilla Boglárka
Kun Tímea Lilla
Benkó Alex Milán
Farkas Richárd Gábor
Miklós Attila Bence
Besenyei Barbara
Godó Gréta
Mokos Delani
Bihari Dorina
Hamar Krisztofer József
Mokos Melani
Boczek Sebestyén Attila
Horváth Zsófia
Móni Regina
Boda Dzsenifer Liliána
Kanalas Martin Sándor
Orbán Alexandra
Botos Milán
Kovács Bernadett Annamária
Orgován Bence
    Pércsi Zsófia
    Szabó Dorina
    Szabó Márk
    Tóth Kiara Vanessza

                                                                                                     

                                                                                

                                                           

                                        

Órarend


2.z/a osztály

Osztályfőnök: Tóth Csilla

Balázs Ádám Gábor
Kovács Lili Eszter
Szabó Viola
Balázs Fülöp Boglárka
Kránik Nóra Tímea
Szomora László Balázs
Balogh Luca Panna
Makai Réka
Tóth Réka Petra
Barnóth Áron
Mátray Kincső Viola
Varga Benjámin
Batári Dorina Adél
Mertlik Máté Gergő
Zainkó Krisztina Réka
Benedek Péter
Őri Míra

Ellenbacher Áron
Pesti Andrea

Horváth Adrienn
Peterdy Nóra Kira

Kéri Máté Patrik
Rostás Máté Magor

Koncz Simon Mihály
 Szabó Blanka


Órarend

 

2.z/b osztály

Osztályfőnök: Gőgösné Bársony Teréz

Alföldi Hunor János Marton Márk Adrián Truczán Máté
Balogh Dóra Lilla Méri Máté Gábor
Berényi Gábor Molnár Márk Dániel
Bús Ákos Nagy Boglárka Kincső
Csapai Zoltán Nagy Koppány Károly
Farkas Vivien Delila Nyári Amanda Aranka
Fodor Dániel Pánya Beatrix
Komáromi Nóra Péter Lili
Kovács Georgina Ramóna Povázsony Amira Mercédesz
Kozák Boldizsár Sándor Szabó Levente Gábor


Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.05 14:35
Vissza a lap tetejére