8. évfolyam

8.a osztály

Osztályfőnök: Jódy Adrianna

Balog Tamás Klement Tibor
Bán Benjámin Lakatos Zsanett
Barna Gyula Márkli Virgínia Blanka
Bartha Norbert Molnár Alex
Béres Nikoletta Nagy Dániel
Czimrák György Máté  Pető Julianna
Czink Levente Rafael Dominik
Császár Zoltán Rafael Patrik
Csőke Krisztián Schottner Zsolt
Csömör Szintia Tímári Viktória
Dányi Róbert Tóth Rella
Fülöp Ádám Zoltán Gergely Gábor
Fülöp Viktor  
Gutai Tibor Benjámin  
Horváth Lili Erzsébet  
Izsáki Roland  
Karnai Krisztina  

 

8.b osztály

Osztályfőnök: Farkas Edit

Balczer Cintia Istók László Gergő Szász Zalán
Bagdi Máté Olivér Kovács Bálint Szegedi Boglárka
Balog Zoárd Ákos Kovács Dominik Széki Roland
Bezzeg Márton Kovács Nóra Tamás Panna
Boda Kinga Kovács Tifani Tardi Bence
Botos Máté Liebe Mercédesz Tódor Csenge
Dajcsin Rebeka Őri Zoltán Vámos Noémi
Füles Barbara Pető Ágoston Vangel Zoltán
Gáti Norbert Pércsi Alexandra
Gécs Fanny Judit Svanyova Nikolasz


 

8.z osztály

Osztályfőnök: Békiné Gulyás gizella 

Aschenbrenner Sándor

Gerber Gréta Odett Polákovics Eszter
Ángyán Richárd Gábor Hegedűs Sándor Sáfár Orsolya
Bajkai Barbara Ilkei Zsanett Suki Dóra
Bató Csinszka Réka Inges Dániel Szép Kenéz
Benkó Csenge Jacsó Réka Tóth Boglárka
Czapp Zsófia Judit Jobbágy Alexandra Varga Dániel
Czinege Lilian Lázók Johanna
Dócs János Attila Liptay Edina

Eon Hajna Bolda

Mezei Dániel Zsombor

Gál Letícia

Pap Tünde

 

 


 


SPECIÁLIS TAGOZAT

 

3-4-5. osztály

Osztályfőnök: Mazurné Kiss Mariann

3. osztály 6. osztály

Balogh Zoltán

Sorbán József

7-8. osztály

Osztályfőnök: Hajba Imréné

7. osztály 8. osztály

Balogh Balázs

Licskó Krisztofer

Petrányi Sándor

Povázson Róbert

Varga Balázs

 


 

„Büszkeségeink”

Több éven keresztül nyújtott kimagasló közösségi munkáért, kítűnő tanulmányi eredményért

 

1998/1999 

Csontos Anikó

Kovács Katalin

Krausz Nikolett

 

1999/2000 

 Kleofász Mátyás

Füles Gergő

Pántya Odett

 

2001/2002 

Kiss Zsuzsanna

Mészáros Zsófia

Torres András

 

2002/2003 

Orosz Brigitta

Hámori Éva

Kiss Anita

Erdős Viktória

 

2003/2004 

Dikovics Roland

Frank Barbara

Kovács István

Füles Péter

Lőre Attila

Tolvaj Renáta

 

2004/2005 

Kalicza Orsolya

Csépke Katalin

Varga Kata

 

2005/2006 

Pintér Kinga

Varga Mirjam

 

2006/2007 

 Szűcs Péter

 

2007/2008 

Krahling Katalin

 

2008/2009 

Czinege Dóra

Nagy Mária

Tanai Daniella


2009/2010

Kalicza Rita

Horváth Zsombor

 

2010/2011

Bartha Barbara

Pék Annamária Virág

Varga-Balázs Veronika


2013

Varga Balázs Dorottya

Szőnyi Levente Donát

Gerger Zsanett

Hera Gergely

Kovács Szimonetta

 

2014

Botlik Bence Béla

Virágos Alexandra

Zahuczky Csenge Gizella

Félix Bálint

 

2015

Hera Szilvia Zsóka

„Árpád-Plakett”

Jó tanulmányi eredményért és aktív közösségi munkáért

 

2004/2005 

Juhász Gabriella

Kecskés Nikolett

Szegedi Kitti

Jenei Zsanett

Molnár Nikolett

 

2007/2008 

Béki Viktória

Drapály Alexandra

Gál Dániel

Hadadi Evelin

Magyar Alexandra

Németh Nikolett

Rácz Réka

Simon Viktória

Szabó Bettina

Virág Luca

Zsila Szabina

 

2008/2009

 Badacsonyi Ákos

Bagó Barbara

Baki Andrea

Balogh Veronika

Bodnár Fanni

Forgách László

Füles Nikolett

G. Horváth Csenge

Karetka Ildikó

Kártyás Bálint

Kiss Beáta

Pintér Diána

Radocsai Réka

 

2009/2010 

Bognár Bence

 

2010/2011

Buzás Brigitta

Kosztyu Kinga

Ruff Réka

 

 2012

Faragó Adrienn

Tóth Zsófia

Körözsi Kristóf

Dósa Viktória

Dorányi Viktória

Rézműves Ferenc

Czapp Anita

  

Kiváló Sportolóink

 

2011

Balla Márk - birkózás

Papi Bence - ökölvívás

Lesán Dániel - karate

 

2012

Kovács Veronika - kézilabda

Árpási Barna - taekwando

Juhász Edina - kézilabda

Horváth Vivien - kézilabda

 

2013

Erdősi Fatime Fiona - kézilabda

Tódor Imola - kézilabda

Neményi Gergő Anita - futball

Jenei Liza Krisztina - Kézilabda

 

2015

Szegedi Richárd - futball, atlétika

Málik Jeniffer - karate

Németh László - birkózás


Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.05 14:38
Vissza a lap tetejére