1. évfolyam

1.a osztály

Osztályfőnök: Földesi Éva

Bakk Viktória Lídia
 Erős Alexandra
 Németh - Komenda Máté
 Barcánfalvi Gábor Dániel
 Gyulai Balázs
Pardi Botond
 Bedecs Benjámin
 Gyurik Eszter
 Pásztor Zsombor
 Béky Botond
 Huja Krisztián
 Pázmán Sára
 Bokor Szabolcs
 Huszár Ádám
Péter Krisztián
Csaba Laura
Kalina Jázmin
Sebők Tamás Dániel
Csobot Boglárka Zsanett
Lőrincz Cintia Tímea
Szolga Roland
Dányi Ramónia
Magyar Győző
Török Deák Örs
 Demeter Nimród
 Mezei Zoé Szonja
Vörös Dániel
           Zubor Bence      

 

 

 

1.b osztály

Osztályfőnök:Batáriné Kiss Adél Katalin     Osztálytanító: Sejkóczki Péter

Bánfi Molnár Alexandra  Horváth Dávid
 Németh Cintia
Benedek Levente  Horváth Mercédesz Oláh Bianka
Borsós Amanda Eszter Kiss Ádám Mihály  Oláh Enikő
Burza Dániel  Koltai Márk Dávid Opóczki László Roland
Deák Erik László  László Beatrix Orsós Melissza
Ecsedi Viktória Napsugár Loch Zsombor Szalai Kristóf András
Eiben Linda  Markovics Fruzsina  Szeibert Patrik alexander
Farkas Regina Márkus Zsolt Botond
 Szomora Dávid Attila
 Gér Tímea Nóra
 Molnár Boglárka
Tóth Dominik István
       Túri Krisztofer József

 

 


 

1.c osztály

Osztályfőnök:   Osztálytanító:

   
 

 

 

 

   

 



     
     

 

 


 

1.z/a osztály

Osztályfőnök: Kaliczáné Baráth Erika

 Barabás Janka Füles József
Paragi Patrícia Gitta
 Barta Bendegúz Hartwig Matos Rebeka Sara
Petróczi Gréta
Bekker Liza
Hegedüs Réka
Palvecz Bianka
 Bodnár Barnabás János
Iványosi Szabó Panna
Paulovics Liza Effi
Bodor Tímea
Kiss Nóra Kinga
Pazsiczky Jázmin Anna
Czira Dorottya
Kocsis Ákos
Szászik Zsófia
Döme Tamara
Kovács Kristóf
Tóth Csaba
Drunek Alexandra
Makai Bendegúz
Tóth Péter
Filep Márton
Pálmai Ákos
 Ungvári Emma Hanna
  Varga Bence
    Varga Lili

 

 

 

 


 

1.z/b osztály

Osztályfőnök: Kovács Rita

Árkósi Zoltán József Horváth Álmos Valentin Sebők Szófia
 Balk Ferenc  Kőházi Milán KárolyKövér Gábor Szabó Barnabás
 Baráth Fruzsina  Krizsán Lili  Szolnoki Melinda
 Bokros Panni  Krojher Asztrik  Takács Violetta Katalin
 Bornyász Milán  Laczkó Gréta  Tekes - Fejes Flóra
Burkus Luca Géda Máthé Bendegúz  Varga Zalán Bendegúz
Czibula - Sebeők Luca Pénzes Alexandra Jázmin  
Csiló Máté Revák Regina  
Dely Dorina Sáfár Dániel  
 Demjén Zsolt Sebők Mercédesz  
Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2011.10.24 14:11

8. évfolyam

8.a osztály

Osztályfőnök: Jódy Adrianna

Balog Tamás Klement Tibor
Bán Benjámin Lakatos Zsanett
Barna Gyula Márkli Virgínia Blanka
Bartha Norbert Molnár Alex
Béres Nikoletta Nagy Dániel
Czimrák György Máté  Pető Julianna
Czink Levente Rafael Dominik
Császár Zoltán Rafael Patrik
Csőke Krisztián Schottner Zsolt
Csömör Szintia Tímári Viktória
Dányi Róbert Tóth Rella
Fülöp Ádám Zoltán Gergely Gábor
Fülöp Viktor  
Gutai Tibor Benjámin  
Horváth Lili Erzsébet  
Izsáki Roland  
Karnai Krisztina  

 

8.b osztály

Osztályfőnök: Farkas Edit

Balczer Cintia Istók László Gergő Szász Zalán
Bagdi Máté Olivér Kovács Bálint Szegedi Boglárka
Balog Zoárd Ákos Kovács Dominik Széki Roland
Bezzeg Márton Kovács Nóra Tamás Panna
Boda Kinga Kovács Tifani Tardi Bence
Botos Máté Liebe Mercédesz Tódor Csenge
Dajcsin Rebeka Őri Zoltán Vámos Noémi
Füles Barbara Pető Ágoston Vangel Zoltán
Gáti Norbert Pércsi Alexandra
Gécs Fanny Judit Svanyova Nikolasz


 

8.z osztály

Osztályfőnök: Békiné Gulyás gizella 

Aschenbrenner Sándor

Gerber Gréta Odett Polákovics Eszter
Ángyán Richárd Gábor Hegedűs Sándor Sáfár Orsolya
Bajkai Barbara Ilkei Zsanett Suki Dóra
Bató Csinszka Réka Inges Dániel Szép Kenéz
Benkó Csenge Jacsó Réka Tóth Boglárka
Czapp Zsófia Judit Jobbágy Alexandra Varga Dániel
Czinege Lilian Lázók Johanna
Dócs János Attila Liptay Edina

Eon Hajna Bolda

Mezei Dániel Zsombor

Gál Letícia

Pap Tünde

 

 


 


SPECIÁLIS TAGOZAT

 

3-4-5. osztály

Osztályfőnök: Mazurné Kiss Mariann

3. osztály 6. osztály

Balogh Zoltán

Sorbán József

7-8. osztály

Osztályfőnök: Hajba Imréné

7. osztály 8. osztály

Balogh Balázs

Licskó Krisztofer

Petrányi Sándor

Povázson Róbert

Varga Balázs

 


 

„Büszkeségeink”

Több éven keresztül nyújtott kimagasló közösségi munkáért, kítűnő tanulmányi eredményért

 

1998/1999 

Csontos Anikó

Kovács Katalin

Krausz Nikolett

 

1999/2000 

 Kleofász Mátyás

Füles Gergő

Pántya Odett

 

2001/2002 

Kiss Zsuzsanna

Mészáros Zsófia

Torres András

 

2002/2003 

Orosz Brigitta

Hámori Éva

Kiss Anita

Erdős Viktória

 

2003/2004 

Dikovics Roland

Frank Barbara

Kovács István

Füles Péter

Lőre Attila

Tolvaj Renáta

 

2004/2005 

Kalicza Orsolya

Csépke Katalin

Varga Kata

 

2005/2006 

Pintér Kinga

Varga Mirjam

 

2006/2007 

 Szűcs Péter

 

2007/2008 

Krahling Katalin

 

2008/2009 

Czinege Dóra

Nagy Mária

Tanai Daniella


2009/2010

Kalicza Rita

Horváth Zsombor

 

2010/2011

Bartha Barbara

Pék Annamária Virág

Varga-Balázs Veronika


2013

Varga Balázs Dorottya

Szőnyi Levente Donát

Gerger Zsanett

Hera Gergely

Kovács Szimonetta

 

2014

Botlik Bence Béla

Virágos Alexandra

Zahuczky Csenge Gizella

Félix Bálint

 

2015

Hera Szilvia Zsóka

„Árpád-Plakett”

Jó tanulmányi eredményért és aktív közösségi munkáért

 

2004/2005 

Juhász Gabriella

Kecskés Nikolett

Szegedi Kitti

Jenei Zsanett

Molnár Nikolett

 

2007/2008 

Béki Viktória

Drapály Alexandra

Gál Dániel

Hadadi Evelin

Magyar Alexandra

Németh Nikolett

Rácz Réka

Simon Viktória

Szabó Bettina

Virág Luca

Zsila Szabina

 

2008/2009

 Badacsonyi Ákos

Bagó Barbara

Baki Andrea

Balogh Veronika

Bodnár Fanni

Forgách László

Füles Nikolett

G. Horváth Csenge

Karetka Ildikó

Kártyás Bálint

Kiss Beáta

Pintér Diána

Radocsai Réka

 

2009/2010 

Bognár Bence

 

2010/2011

Buzás Brigitta

Kosztyu Kinga

Ruff Réka

 

 2012

Faragó Adrienn

Tóth Zsófia

Körözsi Kristóf

Dósa Viktória

Dorányi Viktória

Rézműves Ferenc

Czapp Anita

  

Kiváló Sportolóink

 

2011

Balla Márk - birkózás

Papi Bence - ökölvívás

Lesán Dániel - karate

 

2012

Kovács Veronika - kézilabda

Árpási Barna - taekwando

Juhász Edina - kézilabda

Horváth Vivien - kézilabda

 

2013

Erdősi Fatime Fiona - kézilabda

Tódor Imola - kézilabda

Neményi Gergő Anita - futball

Jenei Liza Krisztina - Kézilabda

 

2015

Szegedi Richárd - futball, atlétika

Málik Jeniffer - karate

Németh László - birkózás


Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.05 14:38

7. évfolyam

7.a osztály

Osztályfőnök: Simon Gyula

 Antal Kitti Magyarosy Alexandra Tamara Szlifka Dorina
Barnaki Angelina Vanessa Mészáros Eliza Szöllősi Norbert
Böckl Medárd Ferenc Oláh Krisztina Andrea Weisz Vivien
Czinege Norbert Krisztián Paulusz Levente Kiss Levente(magánt.)
Dinya Krisztina Paulusz Zsombor Bihari Ferenc
Forgács Fanni Pénzes Dzsenifer  Lakatos Jolán
Horváth Balázs Povázson Katalin  
Horváth Cintia Siska Henriett
Kádár Krisztina Szentirmai Dominicán

7.b osztály

Osztályfőnök: Toldiné Horváth Sarolta

 Bagdi László Gáldi Beatrix Éva Li Klaudia
Bata Mária György Boglárka Limbóczki Andrea
Béres Beatrix Hugyák Mihály Ádám Manczal Nikolett (spec)
Burján Ádám (magántanuló) Juhász Márkó Nemes Gergely
Csömör Gyula Krizsán Angelika Szerecsen Lajos Krisztián
Deli Gábor Lakatos Réka Szolga Szilvia
Drapály Nikolett Lakatos Roxána Truczán Bence
Fodor Fanni Laza Petra Kinga Winkler Bence

 

 


 

 

 

 

 

 

 


7.z/a osztály

Osztályfőnök: Ferencsik Béláné

 Balogh Adrián János Demjén Erik Lukács Cintia
Bartha János Filipsz Bettina Molnár Balázs Ferenc
Békési Adrienn Hudák Zoltán Pál Zoltán Gergő
Békési Bernadett Incze Kristóf Péter Radnits Tamás
Borsos Richárd Inges Rebeka Schottner Tamara
Burján Barbara Borostyán Kaszta Barbara Gabriella  Stász Ákos Máté
 Czinege Zsófia Kókai Cintia  Zsigmond Kristóf
Cser József Benedek  Kökény Eszter

7. z/b osztály

Osztályfőnök: Erdő Endre

Bajkó Benedek 
Lőre Eszter Varga Ádám
Barta Flóra Krisztina Polner Lili Krisztina Zoltán Levente
Császár Kata Schleier Míra Zubor Viktor
Elek Réka Renáta Soós Melinda Krisztina
Garics Laura Szabó Fanni  
 Gulyás Gergő
Szecsei Gergő
Laukó Flóra Fanni Szilvás Petra
Lódi Martin László  Tóth Anna
Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.05 14:37

6. évfolyam

6.a osztály

Osztályfőnök: Ortutay Gizella

Balogh Patrik Kovács Laura Siliga Nikol
Baranyai Ádám Kovács Viktória Takács Krisztián
Barna Noémi Mercédesz Lakatos Bence Péter Takács Lilien
Fávor Dávid József Lakatos Dominika Varga Viktória
Fazekas Vivien Málik Patrik
 Gáspár József
Murguly Barbara
Hauke Zsanett Németh - Komenda Erik
Katry Tamás Povázson Gabriella Ramóna
 Kovács Gábor  Prohászka József László
 


 


6.b osztály

Osztályfőnök: Balázsné Varga Gizella

Balogh Norbert Molnár Dóra Tóth Richárd Ferdinánd
Bodor Attila Richárd Molnár Zoltán Vince Vivien
Börcsök Péter Nuszbaum Kamilla Nagy Lilla
Drapály Dániel János Papp Levente Petrányi Ákos
Halasi Domokos Petrény Dávid
Hruska István Dominik Sárközi Odisszeusz
Jakab Roland Sánta Georgina
Kajos Panna Szőke Dorina
Kremser Alexandra Tokodi Gábor
Lenkovics Noémi Tóth Bernadett


 

6.c osztály

Osztályfőnök: Eon Klaudia

Bágyi Ilona Teréz Molnár Krisztián
Boda Zoltán Nyikos Gergely
Farkas Nóra Pénzes Attila
Gál László Levente Schlitt János Henrik
Juhász István Sorbán Roxána
 Korpácsi Bianka Svanyova Letícia
Kovács Petra Szalai Péter Vince
Lakatos Csaba Tallósi Elizabet
Megyesi Richárd Viktor

 
Mészáros Norbert  

 

 

6.z osztály

Osztályfőnök: Dudinszky Gézáné

Antal Alexandra Irén Kovács Ferenc Richárd Somogyi Nikolett
Árva Krisztián Kun Vivien Seregi Tamás Ádám
Baráth Fanni Flóra Maczó Mercédesz Szabó Benedek
Budai Roxána Krisztina Nagy Balázs Róbert Szegfalvi Kata
Geér Ádám Gergő Nagy Csenge Vasas Matyás
Gulácsi Kornélia Liza Neményi Bálint  
Guzmics Ferenc Pálinkás Csaba Bence  
Horváth András Péter Bálint István  
Horváth Zsófia Anna Pintér Zseraldin  
Kaneff Tamara Rézmüves Adrienn  
Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.05 14:37

5. évfolyam

5.a osztály

Osztályfőnök: Csetneki Klára

Balogh Alexandra Grünberger Bálint Monostori Rómeó
Barna Csilla Horváth Krisztián Palkó Gréta Alexandra
Bot Gréta Ildikó Ilonka Vivien Papp Alexandra
Dányi Dorina Jezoviczki Gergely Kevin Szécsi Bettina
Dányi Szebasztián Jobbágy Bianka Edina Vajda Vivien
Dinya Dániel Krizsán Norbert  Zoltán Ramóna
Fazekas Levente Balázs Láng János Imre Lakatos Mercédesz
Filep Krisztián Mazumel Csaba Gergő
Gáspár Ilona Tímea Mezei Adél

5.b osztály

Osztályfőnök: Kiss Sándor

Balogh Dzsesszika Jakab Nóra Vajda László
Balogh Márk Juhász Dominik Alexander Vigh Alexa
Bambach Ádám Lakatos Emil Zubornyák Ildikó
Bambach Lajos Mertlik Lili Anna
Bán Dominik Pázmán Tamás Péter
Bartek Ádám Polónyi Sándor Benjámin
Bartha Attila Szabó Milán Péter
Boda Vivien Mária Szerecsen Krisztofer
Botos Viktória Szolga Dzsesszika
Börcsök Zoltán Tóth Dániel Gábriel
Horváth Fruzsina  Turcsán Kinga

5.z osztály

Osztályfőnök: Vargáné Fazekas Éva

Bácskai Csenge Kalina Blanka Szabó Blanka
Balázs Barbara Kálmán Lilla Zsófia Szomora Tünde Zsuzsanna
Balázs Zsombor Áron Kári Nikolett Tamási Kiara Zoé
Bánkuti Bence Kovács Péter Patrik Dócs Balázs András
Barta Laura Éva Mezei Panna Kata
Béki Bettina Móri Petra
Benedek Vivien Ördög Bianka
Berente Renáta Pető Jázmin Anna
Bóta László Tibor Sáfár Angéla
Halassy Dávid Serfőző Árpád


Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.05 14:36

4. évfolyam

4.a osztály

Osztályfőnök: Váradi Barbara

Balázs Tamás Timon Kaneff Boglárka Mészáros Melitta
Barna Miklós Kovács Barnabás István Molnár Levente
Czira János Kovács József Móri Enikő Dorka
Csige Barnabás Legendi Milán Román Márk
Galyas Edina Napsugár Lévai Sándor Sabján Patrik
Horváth Balázs Zoltán Luce Giorgia Tar annamária Katalin
Huszár Márk László Mészáros Ferenc Vidák Andrea


Órarend


4.b osztály

Osztályfőnök: Kovács Edina

Hegyi Bálint Lázár Márk Levente Paulovics Olivér Donát
Hera László Sebestyén Lőricz Andrea Boglárka Petrény Dominik
Inges Regina Manczal Ádám Rácz Alexa
Jacsó Anikó Mészáros Bálint Szász Szabolcs
Kovács Barnabás Molnár Csenge Patrícia Szenderák Petra
Kozma Dominika Molnár Enikő Edit Szigeti Attila
Kurucz Bálint Papp Máté Szombat - Bodor Levente
    Tóth Gréta
    Tóth Judit
    Tóth Kristóf Péter
    Tóth Nándor János
    Varga Ádám
    Vereczkei Áron
    Vinklár Viktória


Órarend


4.c osztály

Osztályfőnök: Matos Gabriella

Chuboda Attila Gulyás Szimonetta Povázsony Szilvia
Czira Vivien Hangya Balázs Povázsony Tamás Norbert
Dobai Levente Hegyesi Edmund Rózsa Sándor Máté
Domokos Henrietta Lakatos Emma Vivien Sebők Zsófia Rebeka
Faragó Dominik Imre Lakatos Kamilla Szenderák Dóra
Farkas Roland Lőrincz Kristóf Albert Szigeti Szabina
Gönczi Dominik Misák Máté Szűcs Lívia
 Grünberger Rebeka Anna Petróczi Petra  


Órarend


4.z osztály

Osztályfőnök: Horváth Zsuzsanna

Antal Boglárka Hodosán József Kökény Levente
Árpási Réka Anna Horváth Lilla Lantos Zsófia
Barta Bianka Kelemen Sándor Máté Petz Hunor
Bornyász Regina Éva Kerekes Dorina Sallai Gergő
Botlik Botond Barnabás Kisfaludi Ádám Sári Szabolcs
Egervári Virág Knoska Dávid Attila Sótonyi Dániel
Gudmann Dorina Etelka Knocz Hanna Szonja Szabó Eszter
György Zsanett Kovács Emma Adél Szolnoki József Gergely
 Hayth Ferenc Kozák Zsuzsanna  Tóth Alexander
    Uti Laura


Órarend

Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.05 14:36

3. évfolyam

 

 

3.a osztály

Osztályfőnök: Geérné Szenyán Andrea

Agócs Lajos Dávid Horváth Gabriella Aranka Nyerlucz Laura
Benedek Péter Horváth Péter István Polyák Alexandra
Bucz József Kiss Konrád János Sopkó Patrik Gábriel
Dányi Erika Kókai Norbert Richárd Szántó Sándor Miklós
Gujdi Rozália Lakó Attila Zakar Laura Mária
Guzmics Gábor Mocsei György Attila
Hajnaly Ádám Antal Mohácsi István
Héjas András Molnár Ivett
 Héjas Zsigmond Nagy Marcell Nimród  


Órarend

 


 

3.b osztály

Osztályfőnök: Molnárné Gyöngyösi Katalin   Osztálytanító: Hegedűs Viktória

Demeter Viktória Major Zsombor Turcsán Levente
Ecsedi Alexandra Megyesi Regina
Fazekas Ferenc Imre Molnár István
Galyas Laura Polyovka Barbara
Koczó Vivien Povázsony Richárd
Korpácsi Vilmos Rózsa Dávid
Kovács Andrea Somogyi Alexandra
Kökény Dávid Ádám Szabó Máté
Lakatos Noémi  Szombat - Bodor Barbara


Órarend


 

3.c osztály

Osztályfőnök: Fagyas Lilla   Osztálytanító: Németh Nikoletta

Balázs Dániel Kangli Ottó Papp János Márk
Böckl József Dominik Kovács Petra Hanna Perák Attila
Fegyverneki Kitti Lakatos Leila Tardi Petra
Halázs Csenge Loch Milán Tóth Lara
Hegedűs Csaba Márkus Zsombor Török - Deák Ignác
Jakab György Mező Márton
Kajos Hunor Nagy Anita Cintia
Kanalas Máté Sándor Orsós Adrienn Barbara


Órarend

 

       

3.z/a osztály

   Osztályfőnök: Harainé Schweitzer Zsuzsanna   

Bágyi Péter  Kéri Ákos Péter  Schaffer Szilvia Izabella
 Bálint Eszer  Kis Alexandra  Seregi Márton Lázár
 Balogh Anna Nóra  Kun Balázs Péter  Tóth Alexandra
 Bedécs Roland  Lenkovics Tímea  Tóth Botond Varga Kristóf
 Béki Nikolett  Marton Georgina  Varga Kristóf
 Béki Tímea Julianna  Nemeskürti Petra Hanna  Vásárhelyi Márk
 Erdősi Enikő Vanda  Óvári Petra Anna  
 Hajba Cseperke Margit  Pál Zsófia Anna  
 Hartwig - Matos David Gábor  Pikó Noémi Tímea  
 Ivanics Petra  Rostás Péter Hunor  

 

 

 

 

3.z/b osztály

   Osztályfőnök: Kissné Dobos Ildikó

Antal Anna

Huszár Dániel Tibor Pálmai Szabolcs
Barta Panna Iványosi - Szabó Maja Málna Pap Mánuel
Benkó Balázs Kovács Rebeka Zsófia Simkó Dorina
Bimbó Dominika Gréta Körözsi Balázs Szabó Fanni
Bond Louis István Köves Gergő Szántó Noémi
Czira Liliána Nikoletta Kun Marcell Szolnoki Szilvia Viola
Demjén Martin Májer Bence Zsolt Tóth Attila
Döme Rebeka Annamária Makai Máté Sándor Turai Boglárka
Fekete Botond Maróthy Rebeka  
Halassy Vivien Mezei Maja Liza  
Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.05 14:36

2. évfolyam

 

2.a osztály

Osztályfőnök: Fülesné Pintér Ildikó

 Balog Dóra  Herold András  Polónyi Dávid Tamás
 Bartha Szilvia  Héjjas Patrik Pupos Regina
 Barnaki Gyula Kevin  Koczka Rebeka Sánta Vivien
Béky Sebestyén Kozma Viktória Szécsi András
Csige Mariann Kundra Gergő Szegedi Levente
Dányi Dávid  Kusmiczki Diána Szolga Nelli
Dinya Péter  Murguly Róbert Károly Szőke Kristóf Botond
Földi Kristóf Nyerlucz Richárd Tóth Lóránd Attila
 Gáll Márkusz Brendon Petz Lilla Róza
 Váradi Zétény


Órarend


 

2.b osztály

Osztályfőnök: Kőrözsi Emese        Osztálytanító: Kissné Szabó Katalin

Babusa Zoltán
Lakatos Zoltán Márk
Tétényi Barbara
Baranyai vivien
László Melinda
Tóth György
Erős Patrik Tamás
Latasz Klaudia Petra
Varga Róbert
Hérincs Richárd
Magdali Milán Dominik

Hruska Levente
Majoros Ramóna

Kovács Márkó
Mladonoczki Lara Zoé

Lackó Kevin Ferenc
Papp Krisztián Kristóf

Ladányi Barnabás Gyula
Proity Milán Ferenc

Lakatos Ede István
Sziklai Zsombor

Lakatos Liliána
Szilágyi Géza Zsolt


Órarend


2.c osztály

Osztályfőnök: Juhász Anita      Osztálytanító: Szőnyiné Bán Ilona

Bata Zsolt
Faragó Lilla Boglárka
Kun Tímea Lilla
Benkó Alex Milán
Farkas Richárd Gábor
Miklós Attila Bence
Besenyei Barbara
Godó Gréta
Mokos Delani
Bihari Dorina
Hamar Krisztofer József
Mokos Melani
Boczek Sebestyén Attila
Horváth Zsófia
Móni Regina
Boda Dzsenifer Liliána
Kanalas Martin Sándor
Orbán Alexandra
Botos Milán
Kovács Bernadett Annamária
Orgován Bence
    Pércsi Zsófia
    Szabó Dorina
    Szabó Márk
    Tóth Kiara Vanessza

                                                                                                     

                                                                                

                                                           

                                        

Órarend


2.z/a osztály

Osztályfőnök: Tóth Csilla

Balázs Ádám Gábor
Kovács Lili Eszter
Szabó Viola
Balázs Fülöp Boglárka
Kránik Nóra Tímea
Szomora László Balázs
Balogh Luca Panna
Makai Réka
Tóth Réka Petra
Barnóth Áron
Mátray Kincső Viola
Varga Benjámin
Batári Dorina Adél
Mertlik Máté Gergő
Zainkó Krisztina Réka
Benedek Péter
Őri Míra

Ellenbacher Áron
Pesti Andrea

Horváth Adrienn
Peterdy Nóra Kira

Kéri Máté Patrik
Rostás Máté Magor

Koncz Simon Mihály
 Szabó Blanka


Órarend

 

2.z/b osztály

Osztályfőnök: Gőgösné Bársony Teréz

Alföldi Hunor János Marton Márk Adrián Truczán Máté
Balogh Dóra Lilla Méri Máté Gábor
Berényi Gábor Molnár Márk Dániel
Bús Ákos Nagy Boglárka Kincső
Csapai Zoltán Nagy Koppány Károly
Farkas Vivien Delila Nyári Amanda Aranka
Fodor Dániel Pánya Beatrix
Komáromi Nóra Péter Lili
Kovács Georgina Ramóna Povázsony Amira Mercédesz
Kozák Boldizsár Sándor Szabó Levente Gábor


Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.05 14:35

Technikai dolgozók

Árokszállási Gyöngyi - védőnő


Bogárné Mihalcsik Csilla – iskolatitkár

Kalináné Dobos Ágota – könyvtáros

Némethné Tóth Zsuzsanna – iskolatitkár

Czinegéné Mezei Andrea - pedagógiai asszisztens


Ráczné Tóth Ibolya - portás
Fehérné Gábor Ilona – portás



Szabó Attila - karbantartó

Bogdány József - karbantartó


Pataki Sándorné - takarító

Paput Szilvia - takarító

Darabné Czompó Anikó - takarító

Berényi Nikolett - takarító

Lauber Éva Erzsébet - takarító

Szluka Mária - takarító

Hegyesiné Toma Ilona - takarító

Horváthné Rajtik Krisztina - takarító

Viczián Mihályné - takarító

Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.04 14:01

Tantestület

Árpásiné Mészáros Mónika (ig.h.)  Juhász Anita  Simon Gyula
Balázsné Varga Gizella  Kaliczáné Baráth Erika
Sipos Anita 
Gőgösné Bársony Teréz Kiss Sándor 

Batáriné Kiss Adél Katalin   Körözsi Emese   Szőnyiné Bán Ilona
Békiné Gulyás Gizella
Kissné Dobos Ildikó 
Szalisznyóné Hegedűs Viktória
Berta Adrienn
Kovács Endre

Toldiné Horváth Sarolta

Bencsokné Kazár Tímea  Kovács Edina
Tóth Tünde
Czinegéné Mezei Andrea (ped.assz.)
Kovács Magdolna 
Tóth Csilla Éva 
Csetneki Klára
Kovács Rita Ágnes
 Tóth Marianna
Dr. Barna Tibor
Kokasné Csákvári Zsuzsanna 
Vargáné Fazekas Éva
Dr. Kövérné Sándor Erzsébet
Kissné Szabó Katalin Szilvia Váradi Barbara
Drahos Józsefné
Lázár Zsuzsanna

Dudinszky Gézáné  Lőrincz Andrea
Véghné Horváth Zsuzsanna 
 Eon Klaudia
Marosi Józsefné 

Erdő Endre Matos Gabriella
 
 Erdő Lyubov
 Mazurné Kiss Marianna

  Fagyas Lilla

Molnárné Gyöngyösi Katalin

Farkas Edit
Morvaine Hübel Ágnes

Fenyvesiné Ladányi Brigitta 
Nagyné Seres Anikó

Ferencsik Béláné Némethné Fetter Judit

Földesi Éva Anikó
Németh Nikoletta

Fülesné Pintér Ildikó Németh Tóth Anita
 
Geérné Szenyán Andrea 
Ortutay Gizella

Hajba Imréné
 Pálmai Ildikó
 
 Harainé Schweitzer Zsuzsanna
Sajtosné Öllei Andrea

  Istvánfi Zoltán
Sejkóczki Péter 

 Jódy Adrianna (ig.h.) Seresné Kiss Zsuzsanna

Tantestület


 

Az „Év Pedagógusa” Díj

Adományozza: Üllő Város Önkormányzata

Javasolja: a Tantestület

 

1995-ben

 Balázsné Varga Gizella

Kiss Emese

1996-ban

Bartháné Boda Krisztina

Csépke Györgyné

1997-ben

 Csetneki Klára

Némethné Fetter Judit

1998-ban

Geérné Szenyán Andrea

Hamikus Ferencné

1999-ben

 Fehér László

Toldi Miklósné

2000-ben

 Kereskényi Ferencné

Pesti Imréné

2001-ben

 Békiné Gulyás Gizella

Drahos Józsefné

2002-ben

 Dudinszky Gézáné

Gergely Klára

2003-ban

 Peresa Miklósné

Toldiné Horváth Sarolta

2004-ben

 Fehér Györgyné

2005-ben

 Erdő Endre

Kissné Dobos Ildikó

2006-ban

 Bayer Istvánné

Véghné Horváth Zsuzsanna

2007-ben

 Kovács Sándorné

Oláh Jánosné

2008-ban

 Acsai Zoltán

Gál Lászlóné

Szabó Sándorné

Szőnyiné Bán Ilona

2009-ben

 Erdő Lyubov

Fülesné Pintér Ildikó

2010-ben

 Ferencsik Béláné

Kaliczáné Baráth Erika

2011-ben

Lőrincz Andrea

Seresné Kiss Zsuzsanna

2012-ben

Molnárné Gyönygyösi Katalin

Dr. Barna Tibor

2013-ban

Árpásiné Mészáros Mónika

Nagy Sándorné

2014-ben

Földesi Éva Anikó

Istvánfi Zoltán

2015-ben

Harainé Schweitzer Zsuzsanna

Hajba Imréné

2016-ban

Váradi Barbara

Farkas Edit

 

 


 

 „Árpád-Díj”

Adományozza: Árpád Fejedelem Általános Iskola

Javasolja: a Tantestület

 

2002/2003 

 Gergely Klára

 2003/2004 

Balázsné Varga Gizella

Csetneki Klára

 2004/2005 

 Békiné Gulyás Gizella

Szőnyiné Bán Ilona

Pesti Imréné – igazgatóhelyettes

Fehér László – igazgatóhelyettes

 2005/2006 

 Dudinszky Gézáné       

Némethné Fetter Judit

Kovács Sándorné

Peresa Miklósné

Toldi Miklósné   

Erdő Lyubov

Toldiné Horváth  Sarolta

2006/2007 

Erdő Endre

Kaliczáné Baráth Erika

Lőrincz Andrea

Molnárné Gyöngyösi Katalin

Fehér Györgyné

2007/2008

 Hamikus Ferencné

2008/2009 

Kissné Dobos Ildikó

Barna Tibor - igazgatóhelyettes

Harainé Schweitzer Zsuzsanna

Nagy Sándorné

Soós Mária

Véghné Horváth Zsuzsanna

2009/2010 

Balázsné Varga Gizella

2010/2011

Geérné Szenyán Andrea

Sajtosné Öllei Andrea

2011/2012

Fülesné Pintér Ildikó

Istvánfi Zoltán

2012/2013

Farkas Edit

Földesi Éva Anikó

2013/2014

Nagy Sándorné

Tóth Csilla

2014/2015

Ortutay Gizella

Seresné Kiss Zsuzsanna

2015/2016

Kalináné Dobos Ágota

Nagyné Seres Anikó



 

„Díjazott, kitüntetett pedagógusaink”

 

„Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt”

Magyar Köztársasági Elnök által adományozott díj

2004. III. 15.

Hamikus Ferencné - címzetes igazgató

 

„Arany Katedra Emlékplakett”

a Magyar Köztársaság Oktatási és Kulturális Minisztere által adományozott díj

2009

 Hamikus Ferencné - címzetes igazgató

 

„Üllő Város Díszpolgára”

Üllő Város Önkormányzata által adományozott díj

2009

 Hamikus Ferencné - címzetes igazgató

 

 

„Pro Urbe Díj”

Üllő Város Önkormányzata által adományozott díj

1994

 Petrányi Béláné- volt igazgató

1995

 Fehér László- nyugalmazott igazgatóhelyettes, főtanácsos

2006

 Gergely Klára

 

 

„Pedagógus Szolgálati Emlékérem”

a Magyar Köztársaság Oktatási és Kulturális Minisztere által adományozott díj

2008/2009

 Oláh Jánosné

Gergely Klára

Pesti Imréné – nyugalmazott igazgatóhelyettes, főtanácsos

2009/2010

Szél Sándorné

 

„ Apáczai Genius Diploma Díj”

az Apáczai Könyvkiadó Országos díja

2009. I. 22

Pesti Imréné –  nyugalmazott igazgatóhelyettes, főtanácsos

 

"Üllő város Szolgálatáért Díj"

2010 

Balázsné Varga Gizella

2012

Toldi Miklósné - nyugalmazott igazgatóhelyettes

Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.04 14:01

Vezetőség

 

 Dr. Barna Tibor

igazgató

 

Árpásiné Mészáros Mónika                                             Jódy Adrianna

                        alsó tagozatos igazgatóhelyettes                           felső tagozatos igazgatóhelyettes           

Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.04 14:00

Múltunk

Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola

 

                A feljegyzések szerint Üllőn a rendszeres iskolai oktatás a XVII. század közepén indult meg. Az idő múlásával nőtt a település lélekszáma, a XX. század első felében három iskola is működött: katolikus, református és az állami fenntartású nyolc osztályos népiskola.

 

A második világháborút követően – még 1945-ben – a népiskola általános iskolaként működött tovább, bevezetésre került a mai napig érvényben lévő 8+4 osztályos közoktatási képzés.

 

1948. július 1-jén államosították az iskolákat, melynek következményeként megszűnt a keresztény egyházak iskoláztatásban való részvétele. A diákok, a község általános iskolájába járhattak.

A tanulói létszám az évek során folyamatosan növekedett a tanítás több telephelyen is folyt. A napközi otthonos foglalkozás az 1953/54-es tanévtől indult, a csoportok létszáma folyamatosan növekedett. Az 1955/56-os tanévben 33 pedagógus már közel 800 tanuló nevelésével-oktatásával foglalkozott.

 

Az ének-zene tagozat 1958. szeptember 1-jén indult, amely a mai napig meghatározó színfoltja az iskolának. Évfolyamonként általában egy zenei osztály indul, de a magas tanulói létszám miatt előfordul az évfolyamonkénti két osztály. Az 1960-as 70-es években több telephelyen folyta a tanítás, majd 1978-ban adták át az új 16 tantermes iskolát.

 

1991. május 31-én vette fel az intézmény Árpád fejedelem nevét.  A választásban szerepet játszott az is, hogy a honfoglaló fejedelemnek a hagyomány szerint kapcsolódási pontja van a településhez.

A rendszerváltozást követően bevezetésre került az angol nyelv oktatása, az első időszakban óraadó tanárokkal, majd amerikai tanárral. Napjainkban már első osztálytól tanulják a gyerekek a nyelvet, játékos keretek között, a harmadik osztálytól csoportbontásban, differenciáltan történik az oktatás.

2013-tól külföldi egyetemi hallgatókat fogadott az intézmény, akik 6-8 héten keresztül segítették az angol tanárok munkáját.

Fakultatív keretek között indult a gyors-és gépírás a 7. és 8. évfolyamon, melynek sikerén felbuzdulva Gyors-és Gépíró Szakiskola indult 52 tanulóval 1992. szeptemberben. A képzés 1998-ig működött.

 

1992-ben bővítették az iskola épületét, de az egyműszakos oktatás bevezetésének következményeként továbbra is szükség volt a régebbi épületre is.

1998-ban nyolc tanteremmel bővült az iskola, azóta egy telephelyen folyik a tanítás.

Az épület állagának megóvását fontos feladatnak tartja a mindenkori képviselő-testület és az iskolavezetés.

2010-ben megtörtént a világosítás korszerűsítése, a csatornahálózat rendbetétele, illetve a 2015/2016-os tanévben a fűtés korszerűsítésére került sor.

1995-óta tartanak fejlesztő foglalkozásokat az iskola pedagógusai, gyógypedagógusai. 1996-tól speciális tagozattal bővült az intézmény, melyben kis létszámú összevont osztályban képzett gyógypedagógusok foglalkoznak a szegregált formában oktatható SNI-s tanulókkal.

 

1993-tól többnapos kulturális programokkal emlékezünk az iskola névadójára, melybe a település intézményei, civil szervezetei is bekapcsolódnak, az Árpád-napok városi programsorozattá vált.  Az ünnepségsorosat végén Árpád díjjal jutalmazzák az arra érdemes pedagógusokat.

 

1992-óta emlékeznek meg a Föld napjáról, melynek keretében ásvány-és virág kiállítás illetve akadályverseny várja az érdeklődőket.

Az intézmény hosszú ideig ad illetve adott otthont megyei és országos szintű rendezvényeknek:

-          Nyelvünkben élünk

-          Vöröskereszt és Csecsemőápoló verseny

A versenyeztetés, tehetséggondozás kiemelt szerepet kap a Pedagógiai Programban.

 

A tanulók rendszeres résztvevői a különböző tanulmányi-és sportversenyeknek (területi, megyei, országos) ahol rutint szerezhetnek, a befektetett munka függvényében komoly eredményeket érnek el egyéni és csapatszinten egyaránt.

 

Az intézmény saját rendezésű versenyei közül kiemelkedik a területi angol vers-és prózamondó verseny, melynek a zsűri tagjai között az amerikai követség munkatársairendszeresen megtalálhatóak. A verseny 1999-óta kerül megrendezésre.

 

Az emelt szintű ének-zene oktatás köré szerveződik a területi népdaléneklési verseny, melyet 1991-ben szervezett az intézmény először. Kórus-és néptánc találkozót több alkalommal is szerveztünk, a ének-zene verseny a mai napig nagy érdeklődésnek örvend.

 

A hittan oktatása fakultatív módon hosszú ideje jelen volt az iskola életében. 2013-tól tantárgyi keretek között kerül sor a hit-és erkölcstan oktatásra.

 

A 2000-es évek eleje óta folyik a néptánc oktatása, melyet órarendbe építve először a zenetagozatos osztályokban, majd 2010-től minden alsós osztályba járó gyermek tanul heti 1 órában. Felső tagozaton a zenei osztályokban folytatódik a néptánc.

A testnevelés-és néptánc órák ellátása jól megoldott: 1 tornaterem, 1 tükrös táncterem és a Városi Sportcsarnok illetve tágas iskolai sportudvar áll a tanulók és a testnevelők rendelkezésre.

Az intézmény részt vesz az Magyar Labdarúgó Szövetség Bozsik-programjában és a Magyar Kézilabda Szövetség utánpótlásnevelő programjában. Testnevelés órák keretében 2014-óta lehetőség van a téli időszakban jégkorcsolyázásra is.

 

Az úszást fakultatív módon szervezik az alsó tagozatos pedagógusok, 2013. szeptemberétől az 5. osztályosok közel két hónapig járnak uszodába testnevelés óra keretében.

2009 és 2015 között TÁMOP 3.1.4-es uniós pályázatban vett részt az intézmény, melynek eredményeként bővült a szakmai eszköztárunk, a bevont pedagógusok 120 órás továbbképzésben vettek részt, melynek középpontjában a kompetencia alapú oktatás állt.

 

Tizenkét tanterem digitális táblával, projektorral van felszerelve, az IKT alkalmazása egyre nagyobb népszerűségnek örvend.

2011-óta pályázati pénzen több napos tanulmányi kiránduláson vesznek részt a hetedikes tanulók a  határon túli magyarlakta vidékeket látogatunk: Felvidék, Kárpátalja, Vajdaság.

 

2014-ben az erdélyi Várfalvai Általános Iskolával testvériskolai kapcsolatot létesített az intézmény, melynek keretében a két iskola tanulói évente ellátogatnak egymáshoz.

 

Védőnői és iskolapszichológusi szolgálat is működik az intézményben, mely megkönnyíti a mindennapos iskolai életet.

A kezdetektől részt vesz az iskola a nagy népszerűségnek örvendő gyümölcsprogramban és az iskolatej programban egyaránt.

 

Induló osztályok:

-          NORMÁL OSZTÁLY:

  • Délelőtt óratervi órák.
  • Délután lehetőség van napközi igénybevételére

-          ÉNEK-ZENEI OSZTÁLY:

  • A diákok emelt óraszámban tanulják a tantárgyakat, megtanulnak furulyázni, illetve a magyar népzenére épülő ritmusérzéket fejlesztő néptánc órákon vesznek részt.
  • Délután lehetőség van napközi igénybevételére

-          ISKOLAOTTHONOS OSZTÁLY:

  • 1-3. osztályig két pedagógus foglalkozik a gyerekekkel váltott műszakban.
  • A tanulók 8-16 óra között sajátítják el a tananyagot, a tanítási órák és a szabadidős tevékenységek váltakoznak.

 

A város általános iskolájában a 2015/2016-os tanévben 798 tanuló folytatja tanulmányait, 40 tanulócsoportban.  A pedagógusok létszáma 61 fő, az oktató-nevelő munkát közvetlen segítők száma: 4 fő (2 iskolatitkár, 1 könyvtáros, 1 pedagógiai asszisztens).

 

Pedagógiai Programunk Hitvallása

 

"Az iskola arra való, hogy az ember megtanuljon tanulni,
hogy felébredjen a tudásvágya, megismerje a jól végzett munka örömét, megízlelje az alkotás izgalmát, megtanulja szeretni, amit csinál, és megtalálja azt a munkát, amit szeretni fog."

(Szentgyörgyi Albert)

Cimké(k): Iskolánkról
Beküldve: 2010.10.03 21:10

Vissza a lap tetejére