Föld Napja Akadályverseny 2016

5-6 osztály

Helyezés Osztály Pont
1 6.z 129
2 6.b 124
3 6.c, 5.z 121,5
4 5.a 104,5
5 5.b 103,5
6 6.a 102,5

7-8 osztály

Helyezés Osztály Pont
1 8.b, 8.z 123
2 7.z/b 121
3 7.a 118
4 7.b 111
5 7.z/a 109,5
6 8.a 108
Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2016.04.19 09:59

Papírgyűjtés 2015

5.a 1083 kg
6.a 1052 kg
5.z 938 kg
7/b 912 kg
6.b 615 kg
8.a 433 kg
6.z 394 kg
8.b 365 kg
6.c 333 kg
5.b 288 kg
7.z/a 281 kg
7.b 145 kg
Speci. 109 kg
8.z 101 kg
7.a 15 kg
Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2016.03.07 15:12

Országos Történelmi Tanulmányi Verseny Iskolai fordulója

 

I. Pálinkás Csaba 6.z
II. Benkó Csenge 8.z
III. Árva Krisztián 6.z
IV. Bajkó Benedek 7.z/b
V. Polner Lili 7.z/b
VI. Elek Réka 7.z/b
Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2016.03.07 14:47

Angol Verseny

 

7. osztály

Drapály Nikolett 58 pont 7/b
Truczán Bencze 52 pont 7/b
Pál Zoltán Gergő 51 pont 7.z/a
Molnár Balázs 41 pont 7.z/a
Oláh Krisztina 38 pont 7.a
Tóth Anna 37 pont 7.z/b
Siska Henriett 35 pont 7/a
Cser Benedek 34 pont 7/z/a
Elek Réka 28 pont 7.z/b
Filipsz Bettina  25 pont 7.z/a
Bajkó Benedek 23 pont 7.z/b
Polner Lili 14 pont 7.z/b

8. osztály

Dócs János 94 pont 8/z
Molnár Alex 75,5 pont 8/a
Eon Hajna 64 pont 8/z
Svanyova Mikolasz 53 pont 8/b
Vámos Noémi 41,5 pont 8/b
Tamás Panna 33 pont 8/b
Dajcsin Rebeka 20 pont 8/b
Polákovics Eszter 17,5 pont 8/z
Kovács Tifani 15 pont 8/b
Tardi Bence 15 pont 8/b
Liebe Mercédesz 10 pont 8/b
Czinege Lilien 9 pont 8/z
Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2016.03.07 14:37

Szép magyar beszéd verseny

Szép magyar beszéd verseny

5. évfolyam

 

Kálmán Lilla

5.z 18 pont
Bácskai Csenge 5.z 17 pont
Pető Jázmin 5.z 15 pont
Kovács Péter Patrik 5.z 13 pont
Báta László 5.z 13 pont
Móri Petra 5.z 12 pont
Balázs Zsombor 5.z 11 pont
Serfőző Árpád 5.z 10 pont

 

6. évfolyam

Tóth Richárd 6.b 18 pont
Svanyova Letícia 6.c 17 pont

 

8. évfolyam

Vangel Zoltán 8.b 16 pont
Tamás Panna 8.b 15 pont
Illeki Zsanett 8.z 11 pont
Saki Dóra 8.z 9 pont
Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2016.03.07 14:21

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Iskolai Forduló 2015

 

5. évfolyam

 

                        I. Helyezett                      

                         Feladatlap (60p)                             Tollbamondás (40p)                            Összesen (100)

 

 Vígh Alexa          47,5                                                   37                                                       84,5

 

 II. Helyezett

 

Szomora Tünde      44,5                                                   35                                                         79,5

 

 

 III. Helyezett

 

Kálmán Lilla             41                                                     37                                                          78

 

 

 

 

6. évfolyam 

I. Helyezett

 

                           Fealdatlap (60p)                               Tollbamondás (40p)                            Összesen (100p)

 

Tóth Richárd               51                                                    37,5                                                      88,5

 

 

 II. Helyezett

 

Nagy Csenge             50                                                      37                                                         87

 

 

III. Helyezett

 

 

Pálinkás Csaba          47                                                    39                                                            86

 

 

 

 

 7. évfolyam

 

 I. Helyezett

 

                            Feladatlap (60p)                                 Tollbamondás (40p)                        Összesen (100p)

 

 

Soós Melinda              38                                                          27,5                                                67,5

 

II. Helyezett

 

 

Lukács Cintia              33                                                           34                                                   67

 

 

                                III. Helyezett                                

 

 

Filipsz Bettina             37                                                          26,5                                                63,5

 

 

 

 8. évfolyam

 

 I. Helyezett

 

                            Feladatlap (60p)                                Tollbamondás (40p)                          Összesen (100p)

 

 

Liptay Edina               31,5                                                       45                                                   76,5

 

                 II. Helyezett

 

Sáfár Orsolya            34                                                           42                                                     76

 

 

                   III. Helyezett

 

Dócs János              34,5                                                         40                                                     74,5

Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2015.12.02 08:36

Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015 eredményei

3. évfolyam

I.

Perák Attila

3.c

60 pont

 

Hegedűs Csaba

3.c

60 pont

 

II.

Szabó Máté

3.b

55 pont

 

III.

Halassy Vivien

3.z/b

51 pont

 

4. évfolyam

I.

Hayth Ferenc

4.z

64 pont

 

II.

Lantos Zsófia

4.z

61 pont

 

III.

Kökény Levente

57 pont

 

6. évfolyam

I.

Tóth Richárd

6.b

66 pont

 

II.

Árva Krisztián

6.z

63 pont

 

III.

Gulácsi Liza

6.z

56 pont

 

7. évfolyam

I.

Bajkó Benedek

7.z/b

54 pont

 

II.

Oláh Krisztina

7.a

50 pont

 

Drapály Nikolett

7.b

50 pont

 

III.

Soós Melinda

7.z/b

49 pont

 

8. évfolyam

I.

Sáfár Orsolya

8.z

76 pont

 

II.

Inges Dániel

8.z

70 pont

 

III.

Dócs János

8.z

52 pont

 

 

Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2015.11.16 11:20

Az állatok világnapja

ÁLLATOK VILÁGNAPJA ALKALMÁBÓL RENDEZETT

 

 RAJZVERSENY

 

AZ ALSÓ  TAGOZATON A 2015/2016-OS TANÉVBEN

Állatok világnapja alkalmából 2015. október 5-én került megrendezésre az alsó tagozatos kisdiákok körében az a rajzverseny, ami megemlékezik az állatok fontosságáról. Ezen a napon is, mi pedagógusok fokozottan hívtuk fel gyermekeink figyelmét, az állatok hasznosságáról, szépségéről, gondozásáról, védelméről, becsüléséről, környezetük óvásáról. Jó alkalom volt ez arra, hogy elmélyedjünk ebben a témában, kicsit belelássunk testfelépítésükbe, biológiájukba, sőt rendszerezzük élőhelyük, táplálkozásuk, szaporodásuk szerint. A tanulókban ezáltal tudatosult, hogy minden állat méretétől, színétől függetlenül a maga területén hasznos, egy nagy egész része. Rengeteg kérdés merült fel a gyerekek fejében e témával kapcsolatban, ami tovább vitte lelkesedésüket, és célt ért azon a ponton, mikor megértették, hogy az állatokat tisztelni, szeretni, becsülni kell és ezt alkotásaikon keresztül ki is fejezték.

 

A rajzversenyen az osztályfőnökök, az osztálytanítók és rajztanárok irányításával, minden osztály részt vett. A feladatul azt tűztük ki, hogy a megjelölt négy technikával(újrahasznosítás, origami, színes levelek, termések felhasználásával) tetszőleges elképzelés szerint csoportosítva,  szabadon választott szempontok alapján elrendezve egy nagy alakú kartonra applikálják fel az állatok fényképét, rajzát, festményét, papírhajtogatását, stb. A beérkezett pályamunkákat   Geérné Szenyán Andrea és Harainé Schweitzer Zsuzsanna gyűjtötte össze és zsűrizte.

 Az értékelési szempontok között szerepelt többek között a térkitöltés, a képi egyensúly, a színezési technikák, a kidolgozottság, az ötletesség, technikák színes alkalmazása, az állatok életterének bemutatása az arányok megjelenítése.

 

Minden évfolyamon okleveleket és ajándékokat adtunk ki az osztályoknak, akik szebbnél szebb, ötletesebbnél ötletesebb munkákat adtak ki a kezükből.

 Ehhez a DÖK adta az anyagi hozzájárulást, támogatást. Köszönjük nekik!

A II. emeleti folyosón egy kis kiállítást rendeztünk a ragyogó, csodás munkákból.

Reméljük, hogy az évről évre megrendezett kiállítás újra és újra gyönyörködtet, tanít, gondolkodtat, nevel, örömöt ad és nem utolsósorban mélyíti és szélesíti diákjaink tudását, élményét.

.

Köszönet mindenkinek, aki valamilyen módon hozzájárult ehhez a kiállításhoz!

 

 

Harainé Schweitzer Zsuzsanna

 

Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2015.10.31 12:32

Akadályverseny eredmények 2015

 

5-6. osztály

 

Helyezés Osztály Csapat Pontszám
1 6z BAD GUYS 75,5
2 6b Delfinek 74
3 6z Fekete Párducok 60
4 6c Pitbull csapat 59,5
5

6c 

spec.tag.

Pingvinek

Mackó testvér

58

58

6 5z IQ bajnokok 55,5
7 5a Oroszlán 55
8 5b Gepárdok 53
9 6a Mini Mókusok 50,5
10 5a Tigrisek 50
11 5z Sarki Róka 48
12 5a Vörös Róka 47
13 5b Sasok 43,5
14 5a Mókusok 41,5

 

7-8. osztály

 

Helyezés Osztály Csapat Pontszám
1 8z Wombatok 81,5
2 7z/b Animals 77,5
3 8z Északi Királyság 76
4

8b

8z

Nagy Pelék

Pingvinek

75,5

75,5

5 8b Kecskék 68,5
6 7b Fürge Róka Lábak 68
7 7b Párducok 67,5
8 7a Kolibrik 64
9 7z/a Pandák 62,5
10 7z/b A biológia nagyjai 62
11 8a Medvék 59,5
Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2015.10.20 14:59

4. évfolyam komplex verseny eredménye

 

I. Horváth Zsófia 100/76 pont   

I. Árva Krisztián 76 pont

II. Drapály Dániel 75,5 pont

III. Pálinkás Csaba 73,5 pont

IV. Gulácsi Kornélia 65 pont

V. Nagy Csenge 62,5 pont

VI. Börcsök Péter 60,5 pont

       Szabó Benedek 60,5 pont

VII. Baráth Fanni 60 pont

VIII. Svanyova Letícia 59 pont

        Guzmics Ferenc 59 pont

IX. Tóth Richárd Ferdinánd 58 pont

X. Varga Viktória 54 pont

XI. Siliga Nikol 48,5 pont

XII. Rézműves Adrienn 39,5 pont

XIII. Pintér Zseraldin 37 pont

XIV. Tallósi Elizabet 34 pont

 

 Gratulálunk a versenyzőknek!

 

Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2014.04.04 15:19

Alsó-tagozatos tanulók népdalversenye

2014. március 19-én került megrendezésre az alsó-tagozat népdalversenye. A műsor az 1.z/b osztály népi játékával kezdődött, majd következtek az énekesek. A zsűri külön értékelte a zene tagozatos és a normál tagozatos tanulók teljesítményét.

Helyezettek:

Csoportos kategória:  I. 4.z osztály

                                    II. 3.z osztály

                                    III. 2.z osztály

Zenetagozatosok kiscsoportos kategória: I. Pintér Zseraldin – Baráth Fanni (4.z)

                                                                    II. Antal Alexandra – Starczewski Mercédesz (4.z)

                                                                    II. Kalina Blanka – Kálmán Lilla (3.z)

                                                                   III. Horváth András – Maczó Mercédesz – Kun Vivien – Péter Bálint (4.z)

Szólóénekesek normál tagozat: I. Nagy Csenge Panna (3.b)

                                                     II. Bartha Attila (3.b)

                                                     II. Svanyova Letícia (4.c)

                                                     III: Luce Giorgia – Tar Annamária – Kaneff Boglárka – Mészáros Melitta (2.a)

Szólóénekesek zenetagozatos tanulói: I. Horváth András (4.z)

                                                                I. Horváth Lilla (2.z)

                                                                I. Szegfalvi Kata (4.z)

                                                                II. Árpási Réka (2.z)

                                                                II. Kálmán Lilla (3.z)

                                                                II. Kökény Levente (2.z)

 

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak!

 

                                                                                                                     Némethné Fetter Judit

Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2014.04.04 14:51

Támogatjuk a családot című rajzpályázat eredményei

Vereczkei Áron 2.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el a rajzával.

Gratulálunk Neki!

A további eredmények megtekinthetők ezen a címen:

http://www.tamogatjukacsaladot.hu/info/eredmenyek.html

 

Cimké(k): Versenyek
Beküldve: 2014.02.23 13:46

Vissza a lap tetejére